Stewart Adams

tr

WikiRank.net
wer. 1.6.3

Stewart Adams

Jakość:

Stewart Adams - brytyjski farmakolog. Artykuł „Stewart Adams“ w tureckiej Wikipedii posiada 12.4 punktów za jakość (stan na 1 lipca 2026 roku). Artykuł zawiera, oprócz innych wskaźników, 2 referencji oraz 3 sekcji. Ten artykuł ma najlepszą jakość w chińskiej Wikipedii. Jednak najbardziej popularną wersją językową artykułu jest angielska.

Od czasu utworzenia artykułu "Stewart Adams" jego treść była napisana przez 6 zarejestrowanych użytkowników tureckiej Wikipedii oraz edytowana przez 140 zarejestrowanych użytkowników Wikipedii we wszystkich wersjach jézykowych.

Ten artykuł jest cytowany 2 razy w tureckiej Wikipedii oraz cytowany 91 razy we wszystkich wersjach językowych.

Najwyższe zainteresowanie autorów od 2001 roku:

  • Lokalny (Turecki): Nr 313 w lutym 2019 roku
  • Globalny: Nr 3288 w lutym 2019 roku

Najwyższa popularność w rankingu od 2008 roku:

  • Lokalny (Turecki): Nr 53876 w lutym 2019 roku
  • Globalny: Nr 85441 w lutym 2019 roku

Dla danego artykułu znaleziono 12 wersji językowych w bazie danych WikiRank (z 55 rozpatrywanych wersji językowych Wikipedii).

Dane z dnia 1 lipca 2026 roku.

Poniższa tabela przedstawia wersje językowe artykułu o najlepszej jakości.

Języki o najlepszej jakości

#JęzykOdznaka jakościOcena jakości
1Chiński (zh)
斯图尔特·亚当斯
59.2956
2Angielski (en)
Stewart Adams (chemist)
52.7113
3Kataloński (ca)
Stewart Adams (químic)
37.8607
4Hiszpański (es)
Stewart Adams
23.9329
5Węgierski (hu)
Stewart Adams (kémikus)
23.1844
6Rosyjski (ru)
Адамс, Стюарт
16.2143
7Polski (pl)
Stewart Adams
14.0186
8Turecki (tr)
Stewart Adams
12.4146
9Angielski uproszczony (simple)
Stewart Adams
12.3815
10Portugalski (pt)
Stewart Adams
12.1709
Więcej...

Następna tabela zawiera najbardziej popularne wersje językowe tego artykułu.

Najpopularniejsze za cały czas

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "Stewart Adams" za cały czas
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Angielski (en)
Stewart Adams (chemist)
180 814
2Chiński (zh)
斯图尔特·亚当斯
17 198
3Hiszpański (es)
Stewart Adams
12 948
4Niemiecki (de)
Stewart Adams (Pharmazeut)
7 851
5Portugalski (pt)
Stewart Adams
3 930
6Polski (pl)
Stewart Adams
3 508
7Turecki (tr)
Stewart Adams
1 966
8Fiński (fi)
Stewart Adams
1 183
9Kataloński (ca)
Stewart Adams (químic)
1 002
10Angielski uproszczony (simple)
Stewart Adams
857
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największą popularnością za ostatni miesiąc.

Najpopularniejsze w czerwcu 2026

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "Stewart Adams" w czerwcu 2026
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Angielski (en)
Stewart Adams (chemist)
817
2Chiński (zh)
斯图尔特·亚当斯
357
3Niemiecki (de)
Stewart Adams (Pharmazeut)
126
4Hiszpański (es)
Stewart Adams
63
5Portugalski (pt)
Stewart Adams
21
6Rosyjski (ru)
Адамс, Стюарт
17
7Angielski uproszczony (simple)
Stewart Adams
16
8Turecki (tr)
Stewart Adams
15
9Polski (pl)
Stewart Adams
12
10Kataloński (ca)
Stewart Adams (químic)
11
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów.

Największe ZA

Wersje językowe artykułu "Stewart Adams" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów). Tylko zarejestrowani użytkownicy Wikipedii zostały brane pod uwagę.
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Angielski (en)
Stewart Adams (chemist)
56
2Niemiecki (de)
Stewart Adams (Pharmazeut)
19
3Portugalski (pt)
Stewart Adams
11
4Chiński (zh)
斯图尔特·亚当斯
11
5Polski (pl)
Stewart Adams
10
6Węgierski (hu)
Stewart Adams (kémikus)
8
7Hiszpański (es)
Stewart Adams
6
8Turecki (tr)
Stewart Adams
6
9Kataloński (ca)
Stewart Adams (químic)
4
10Fiński (fi)
Stewart Adams
3
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów za ostatni miesiąc.

Największe ZA w czerwcu 2026

Wersje językowe artykułu "Stewart Adams" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów)
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Kataloński (ca)
Stewart Adams (químic)
1
2Niemiecki (de)
Stewart Adams (Pharmazeut)
0
3Angielski (en)
Stewart Adams (chemist)
0
4Hiszpański (es)
Stewart Adams
0
5Fiński (fi)
Stewart Adams
0
6Węgierski (hu)
Stewart Adams (kémikus)
0
7Polski (pl)
Stewart Adams
0
8Portugalski (pt)
Stewart Adams
0
9Rosyjski (ru)
Адамс, Стюарт
0
10Angielski uproszczony (simple)
Stewart Adams
0
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje wersje językowe artykułu z największą liczbą cytowań.

Największy IC

Wersje językowe artykułu "Stewart Adams" o największym indeksie cytowań
#JęzykNagroda za ICWzględny IC
1Angielski (en)
Stewart Adams (chemist)
56
2Niemiecki (de)
Stewart Adams (Pharmazeut)
7
3Angielski uproszczony (simple)
Stewart Adams
5
4Hiszpański (es)
Stewart Adams
4
5Fiński (fi)
Stewart Adams
3
6Polski (pl)
Stewart Adams
3
7Portugalski (pt)
Stewart Adams
3
8Chiński (zh)
斯图尔特·亚当斯
3
9Kataloński (ca)
Stewart Adams (químic)
2
10Węgierski (hu)
Stewart Adams (kémikus)
2
Więcej...

Oceny

Szacowana wartość dla Wikipedii:
Turecki:
Globalnie:
Popularność w czerwcu 2026:
Turecki:
Globalnie:
Popularność za cały czas:
Turecki:
Globalnie:
Autorzy w czerwcu 2026:
Turecki:
Globalnie:
Zarejestrowani autorzy przez wszystkie lata:
Turecki:
Globalnie:
Cytowania:
Turecki:
Globalnie:

Miary jakości

Interwiki

#JęzykWartość
caKataloński
Stewart Adams (químic)
deNiemiecki
Stewart Adams (Pharmazeut)
enAngielski
Stewart Adams (chemist)
esHiszpański
Stewart Adams
fiFiński
Stewart Adams
huWęgierski
Stewart Adams (kémikus)
plPolski
Stewart Adams
ptPortugalski
Stewart Adams
ruRosyjski
Адамс, Стюарт
simpleAngielski uproszczony
Stewart Adams
trTurecki
Stewart Adams
zhChiński
斯图尔特·亚当斯

Trendy rankingu popularności

Najlepsza pozycja Turecki:
Nr 53876
02.2019
Globalny:
Nr 85441
02.2019

Trendy rankingu ZA

Najlepsza pozycja Turecki:
Nr 313
02.2019
Globalny:
Nr 3288
02.2019

Historia rankingu ZA lokalnego

Historia rankingu ZA globalnego

Porównanie języków

Ważne połączenia globalne (Lipiec 2025 – Czerwiec 2026)

Wyniki zagregowane jakości i popularności artykułu Wikipedii

Lista artykułów Wikipedii w różnych językach (zaczynając od najpopularniejszego):

Wiadomości z 1 lipca 2026

W dniu 1 lipca 2026 roku w wielojęzycznej Wikipedii internauci najczęściej czytali artykuły na następujące tematy: 2026 FIFA World Cup, Kylian Mbappé, Erling Haaland, Democratic Republic of the Congo, FIFA World Cup, Harry Kane, Romelu Lukaku, Senegal, Michael Olise, Sadio Mané.

W tureckiej Wikipedii najbardziej popularnymi artykułami w tym dniu były: Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Sivas Katliamı, Senegal, 2026 FIFA Dünya Kupası, Deniz Göktaş, FIFA Dünya Kupası, Kadir İnanır, NATO zirvesi, Kylian Mbappé, Romelu Lukaku.

O projekcie WikiRank

Projekt WikiRank jest przeznaczony do automatycznej względnej oceny artykułów w różnych wersjach językowych Wikipedii. Obecnie WikiRank pozwala porównywać ponad 50 mln artykułów Wikipedii w 55 językach. Wskaźniki jakości artykułu są oparte na kopii zapasowej Wikipedia (stan na lipiec 2026). Przy obliczaniu popularności uwzględniono statystyki artykułów za ostatni miesiąc (w czerwcu 2026 roku). Przy obliczaniu aktualnej popularności oraz Zainteresowania Autorów (ZA) artykułów uwzględniono dane za czerwcu 2026 roku. Dla wartości historycznych popularności oraz ZA zostały wykorzystane dane z lat 2001-2026... Więcej informacji